loading
prokto-team-hakkimizda
Misyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının her daim yanında olmak; güler yüzlü, empatik ve uzman kadromuzla sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi ön planda tutmaktır. Tedavilerimizi, hastalarımızın konforunu ve sağlıklarını en hızlı şekilde geri kazanmalarını sağlayacak şekilde, son teknolojiyi kullanarak sunuyoruz. Modern, saygın ve şeffaf yaklaşımımız sayesinde, hastalarımızın ihtiyaç duydukları her an bizimle iletişime geçebilmelerine olanak tanıyoruz. Sınır tanımayan hizmet anlayışımız ile dünya çapında her bir hastaya ulaşarak, gerek narkozsuz gerekse ameliyatsız tedavi yöntemleriyle sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Proktoloji Merkezi olarak vizyonumuz, proktoloji ve rektal cerrahi alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır. En yüksek standartlarda, yenilikçi ve bütüncül tedavi yöntemleriyle hastalarımıza hizmet vererek, proktolojik rahatsızlıkların teşhis ve tedavisinde referans bir merkez haline gelmeyi amaçlıyoruz. Hastalarımıza, yaşam kalitelerini artıracak, güvenli ve etkili tedavi seçenekleri sunarak, proktoloji alanında Türkiye'de ve dünyada tanınan, tercih edilen ve saygı duyulan bir merkez olmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Bu vizyon doğrultusunda, sürekli eğitim ve gelişime açık, etik değerlere bağlı bir yaklaşımla, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Levent proktoloji merkezi
Hakkımızda

Proktoloji Merkezi olarak, sağlığın öneminin ve değerinin ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Proktoloji Merkezi adı ile 2005 yılında, adım adım sağlık dağıtan ve dağıtmaya devam eden bir ilkeyle yola çıktık. Her daim etik, dürüst, donanımlı ve hızlı bir anlayışı benimsiyoruz. “A Sınıfı Proktoloji Merkezi” olmanın verdiği haklı gurur ile hastalarımızı ameliyatsız yöntemler ile narkoz ve yatış olmadan ayaktan tedavi ediyoruz.

İstanbul Levent'teki merkezimiz, hastalarımıza kolay ulaşım sağlayabilecekleri stratejik bir konumda yer almakta ve son teknoloji lazer yöntemleri ile tecrübeli sağlık ekibimizin güler yüzlü hizmet anlayışı doğrultusunda tedavi sunmaktayız. Proktoloji merkezimiz, şehrin kalbinde yer almasıyla birlikte, hastalarımızın tedavi süreçlerine rahatlıkla erişebilmeleri için ideal bir lokasyondur.

Hemoroid (Basur), Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs), Anal Fissür, Anal Fistül, Genital Siğil (HPV) ve Köpek Memesi (Hidradenitis Suppurativa) gibi çeşitli hastalıklarda, beş farklı uzmanlık dalında deneyimli hekimlerimizle özenli, titiz ve güvenilir bir şekilde yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunuyoruz. Dünya'nın ya da ülkemizin neresinde olursa olsun, hastalarımızın kurumumuza yaptıkları başvuruları aynı gün içinde tedavi edebilme yeteneğimizle, bu alandaki hizmetlerimize gururla devam ediyoruz. Yurt dışından gelen hastalarımız için, "Hasta Danışmanlarımız" sayesinde tercümanlık hizmeti sunarak, herkes için erişilebilir ve etkili çözümler sağlama sorumluluğunu üstleniyor ve bunu başarmaktan Proktoloji Merkezi ailesi olarak büyük bir mutluluk duyuyoruz.

3
3

KLİNİK

20
20

YILLIK TECRÜBE

9
9

'dan farklı tedavi

999
+
999
+

'DEN FAZLA HASTA

Levent Proktoloji Merkezi
Hastalarımızın Söyledikleri
proktoloji merkezi
Hızlı Tanı Ve Tedavi Süreçlerimiz
01
Online Görüşme
Doktorlarımızla görüntülü konuşmak için hemen, online görüşme formunu doldurun.
02
Muayene Süreci
Size en uygun tedavi planı oluşturularak, sağlığınızı en etkili şekilde yönetmenize yardımcı olunur.
03
Tedavi Süreci
Tedaviye karar verdiğiniz an, aynı gün içinde hızlı ve etkili bir lazerle hemoroid işlemi gerçekleştirebiliriz.
04
Randevu Alma
Tedavi sürecinizi başlatmak için 0505 403 79 59 numaralı WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.